Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Doradcy kontra prezydent Krzysztof Żuk. Spór o plany rozwoju Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 sierpnia 2017 r. o 20:49 Powrót do artykułu
undefined napisał:
Wypada zapytać zwolenników projektu nowego Studium jak były dyskusje? Nawet w kominiarce  żaden się nie pojawił. A może to są te same osoby, które  pisały projekt  mowego Studium i tu tylko bronią swojego?
Ja nie bronię nowego Studium. Uważam, że wymaga zmiany, ale z innego powodu. Dlatego, że przeznacza pod zabudowę ZA MAŁO terenów, nie za dużo. Nie poszedłem na dyskusję dlatego, że 80-90% czasu zajmowało tam przekrzykiwanie się w temacie górek czechowskich, który mnie mało obchodzi i nie lubię się z nikim przekrzykiwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze to południowa obwodnica, albo chociaż droga wzdłuż torów przydałaby się lokalnym mieszkańcom jak zbawienie, po to żeby odciążyć miasto, Jana Pawła, Diamentową, Zemborzycką, no chyba, że zależy nam na tym, żeby Ci którzy muszą, codziennie gnili w korkach w mieście i smrodzili tu mieszczuchom, czyli mnie, bo lepsze to, niż nadkładanie obwodnicą z zachodu na wschód, czy odwrotnie 60 km. Te uwagi to chyba wygłosili ludzie, którzy z biur nie wychodzą. Trzeba być ograniczonym, żeby nie widzieć tej potrzeby. Poza tym była by wtedy jakaś opcja, żeby przebudować dworce i wypchnąć je z i tak beznadziejnie zorganizowanego, pod względem ruchu centrum. Rad Kultury niech się lepiej kulturą zajmie, a nie przestrzenią, bo nie ma o niej pojęcia raczej. Tkwi w rzeczywistości chyba z przed 20 lat i nie patrzy na to co będzie już za chwile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szef koła UED Jacek Protasiewicz jest absolutnym rekordzistą wśród wszystkich posłów – zarówno pod względem częstotliwości korzystania z powietrznej taksówki (260 razy w ciągu 1,5 roku), jak i kosztów (prawie 149 tys. zł). Poseł Protasiewicz odmówił rozmowy z dziennikarzami na ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STUDIUM UWARUNKOWAŃ OPRACOWANE JAK NA POCZĄTEK XX WIEKU, URZĘDNIK WIE LEPIEJ, STARE DANE, BRAK ANALIZ, I MAŁO KOGO PRZEKONUJE W TAKIM KSZTAŁCIE A SZKODA, BO TO DOKUMENT BARDZO POTRZEBNY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mów za siebie - mnie ten dokument przekonuje, może i potrzebuje paru poprawek ale z grubsza jest jak najbardziej do zaakceptowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten MUNDY bezrobotny cały dzien klepie te pro-prezydenckie SLOGANY. Weź sie chłopie za uczciwą pracę bo naklepałes 60 tych komentarzy tej samej treści i co ci z tego przyszło? Studium jest do doo... wypowiedzieli się o tym eksperci PLANIŚCI z powołania. Więc nie dyskredytuj tej wiedzy. W Ratuszu za psie pieniądze nie ma dobrych specjalistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez kominiarki napisał:
undefined napisał:
Wypada zapytać zwolenników projektu nowego Studium jak były dyskusje? Nawet w kominiarce  żaden się nie pojawił. A może to są te same osoby, które  pisały projekt  mowego Studium i tu tylko bronią swojego?
Ja nie bronię nowego Studium. Uważam, że wymaga zmiany, ale z innego powodu. Dlatego, że przeznacza pod zabudowę ZA MAŁO terenów, nie za dużo. Nie poszedłem na dyskusję dlatego, że 80-90% czasu zajmowało tam przekrzykiwanie się w temacie górek czechowskich, który mnie mało obchodzi i nie lubię się z nikim przekrzykiwać.
 Chyba pomyliłeś(aś) miasta, miejsca albo dokumenty. W kwestii nadmiernej ilości terenów przeznaczonych pod zabudowę wypowiedzieli się planiści opisując uwarunkowania. To, że w kierunkach zaprzeczyli sami sobie, to świadczy tylko o tym jak było wszystko przygotowywane. Jeżeli ktokolwiek podnosił głos lub próbował kogoś "przekrzykiwać" to była to strona planistyczna, co najdobitniej odczuł szef RKP bezpardonowo zbesztany przez dyrektorów wydziału planowania. Uczestniczyłem we wszystkich spotkaniach, na których wypowiadano się nie nie tylko o Górkach Czechowskich, co interesowało mnie nie mniej, bo to też teren Lublina, a nie jakiejś innej gminy. Tak w ogóle, to warto podkreślić, że o pozostawienia Górek Czechowskich w ich naturalnej formie mówili również ci, którzy nie mieszkają w ich okolicach ale mają pełną świadomość jaką rolę pełnią one dla całego naszego miasta. Ktoś przedstawił ci nieprawdziwy obraz ze spotkań, który przyjąłeś jako własny, co można zweryfikować korzystając z dostępnych w sieci zapisów AV.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez kominiarki napisał:
undefined napisał:
Wypada zapytać zwolenników projektu nowego Studium jak były dyskusje? Nawet w kominiarce  żaden się nie pojawił. A może to są te same osoby, które  pisały projekt  mowego Studium i tu tylko bronią swojego?
Ja nie bronię nowego Studium. Uważam, że wymaga zmiany, ale z innego powodu. Dlatego, że przeznacza pod zabudowę ZA MAŁO terenów, nie za dużo. Nie poszedłem na dyskusję dlatego, że 80-90% czasu zajmowało tam przekrzykiwanie się w temacie górek czechowskich, który mnie mało obchodzi i nie lubię się z nikim przekrzykiwać.
 Wojtek dz. czy inny Marek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Rada. W Studium nie zaplanowano ani jednego parku czy terenu zielonego. Nie mówiąc już o łącznikach. Żłobki? Przedszkola? po co niech ludzie wożą dzieci samochodami. Ważne aby deweloper budował się jak najgęściej, a jedyną infrastrukturą będzie płot. Mając takiego rzecznika w ratuszu niczego nie musi się obawiać. A w temacie Górek, gdzie to ewidentny skandal. Pseudo park z trawką z OBI i 15000 tyś ludzi na 70H. 45metrowe wysokościowce w głównym korytarzu powietrznym miasta. Zbrodnia w imię mamony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z Zalewem Zemborzyckim? Już chyba czas wyczyścić to bajoro?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Szczerze to południowa obwodnica, albo chociaż droga wzdłuż torów przydałaby się lokalnym mieszkańcom jak zbawienie, po to żeby odciążyć miasto, Jana Pawła, Diamentową, Zemborzycką, no chyba, że zależy nam na tym, żeby Ci którzy muszą, codziennie gnili w korkach w mieście i smrodzili tu mieszczuchom, czyli mnie, bo lepsze to, niż nadkładanie obwodnicą z zachodu na wschód, czy odwrotnie 60 km. Te uwagi to chyba wygłosili ludzie, którzy z biur nie wychodzą. Trzeba być ograniczonym, żeby nie widzieć tej potrzeby. Poza tym była by wtedy jakaś opcja, żeby przebudować dworce i wypchnąć je z i tak beznadziejnie zorganizowanego, pod względem ruchu centrum. Rad Kultury niech się lepiej kulturą zajmie, a nie przestrzenią, bo nie ma o niej pojęcia raczej. Tkwi w rzeczywistości chyba z przed 20 lat i nie patrzy na to co będzie już za chwile.
 Wypada mieć nadzieję, że tak rzeczowe uwagi zostały wpisane nie tylko tu na forum ale również i przede wszystkim w takiej formie jak uczyniła to wcześniej Rada Kultury Przestrzeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze tylko rok łysej pały w ratuszu i wszystko wróci do normalności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jędrek napisał:
A ten MUNDY bezrobotny cały dzien klepie te pro-prezydenckie SLOGANY. Weź sie chłopie za uczciwą pracę bo naklepałes 60 tych komentarzy tej samej treści i co ci z tego przyszło? Studium jest do doo... wypowiedzieli się o tym eksperci PLANIŚCI z powołania. Więc nie dyskredytuj tej wiedzy. W Ratuszu za psie pieniądze nie ma dobrych specjalistów.
 zabiłeś mnie śmiechem... ci eksperci planiści z powołania to: muzycy, felietoniści, angliści, prawnicy i inne zawody mające z planowaniem tyle wspólnego co ja z zakonem najświętszego odkupiciela... mówię oczywiście o członkach rady kultury przestrzeni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisie trolle jak się produkują w komentarzach. Sam Filipowicz to pod tym artykułem pod różnymi nickami napisał z kilkadziesiąt komentarzy. Brawo Biuro Propagandy PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoje niedoczekanie - Żuk dalej cieszy się poparciem mieszkańców i spokojnie wygra kolejne wybory :)))))))))))))))))))))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W RKP(Rada Kretynów Przestrzennych) siedzą sami ignoranci, którzy "fachową" wiedzę czerpią jedynie z darmowych broszurek rozdawanych przy okazji różnego rodzaju imprez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM ZA ODROLNIENIEM DZIAŁEK, JEŚLI CHCĄ TEGO SAMI WŁAŚCICIELE TO DLACZEGO NIBY URZĄD MIASTA MIAŁBY IM ROBIĆ NA ZŁOŚĆ???????? KTOŚ MI ODPOWIE???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ktoś wreszcie opisze mechanizm wpisywania korzystnych komentarzy dla obecnej lokalnej władzy. ZE SZCZEGÓŁAMI!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władzę, w przyszłej Radzie Miasta przejmie PiS i Kukiz 15 więc ludzie z RKP którzy postawili się woli Nieomylnego nie stracą na tym. Wręcz przeciwnie, swoim obecnym działaniem udowadniają, że są potrzebni dla miasta. Apel do ludzi z RKP. Nie łamcie się i wytrwajcie w tym co robicie. Bardzo wielu ludzi docenia wszą postawę, są wśród nich nawet tacy którzy wcześniej krytycznie podchodzili do waszej pracy. Mówić prawdę w Lublinie jest niezmiernie trudno, bronić jej jeszcze trudniej, jednak jeżeli będzie konsekwentni to będziecie zwycięscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS i Kukiz hahaha, co brałeś kolego? Niezły odlot. Ten ostatni wpis to jest chyba autorstwa Kamińskiego, który sam sobie laurki w internecie pisze, żeby nie było, że 99% lublinian ma tą radę za jakiś dziwny i śmieszny twór, którego członkowie nie mają pojęcia o czym mówią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...